Зачепилівська селищна рада

Зачепилівський район, Харківська область

Телефон: (05761) 5-16-527
Факс: (05761) 5-10-87

 
УКРАЇНА
Зачепилівська селищна рада
Зачепилівського району
Харківської області
ІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 05/12/2017 року №27 смт. Зачепилівка
Про надання попередньої згоди на прийняття у спільну власність територіальної громади Зачепилівської ОТГ із спільної власності Зачепилівського району об’єктів та суб’єктів господарювання.

Відповідно до рішення № 415 від 13.05.2017 року «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 26, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, Закону України „Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності“, пункту 39 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України, Зачепилівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати попередню згоду на прийняти із спільної власності Зачепилівського району у комунальну власність Зачепилівської об’єднаної територіальної громади установи та майно, що розташовані на її території, згідно з додатком.

2. Приймання-передачу бюджетних установ та майна здійснити в порядку, встановленому чинним законодавством.

3. Доручити виконавчому комітету селищної утворити затвердити склад комісії з приймання-передачі, акти приймання-передачі установ та майна.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів, зв’язків з виконавчими структурами, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян та засобами масової інформації.

Зачепилівський селищний голова Кривенко Ю.В.

Додатки :